site üstü

Arsuz İçin Bir Araya Gelmeliyiz.

23:29:06 | 2019-06-15

haber üstü

 

Arsuz Gazeteciler Cemiyeti düzenlemiş olduğu kahvaltı programı ile gazeteci dostu insanları bir araya getirdi.

 

Arsuz Lion King Otel’de gerçekleşen kahvaltı programına Arsuz Belediye Başkanı Asaf GÜVEN ile eşi Behice GÜVEN, Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz Koordinatörü Edip KAYNAR, İyi Parti Arsuz İlçe Başkanı Kabil KUBAT, Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan ARSLAN, Arsuz İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan AĞIR,  Atatürkçü Düşünce Derneği Arsuz Şube Başkanı Sinan TUTAR, Arsuz Belediye Spor Başkanı Ali KARACİĞER, Arsuz Satranç Külübü Başkanı Cem BOZKURT ile çok sayıda Arsuzlu Katıldı.

 

 

Arsuz Gazeteciler Cemiyeti ve Manşet Gazetesi sahibi Alkan TAT yaptığı konuşmada;

 

 

Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır. Arsuz Gazeteciler Cemiyeti olarak Ne yandaş nede Candaş basın olacağız.  Kamunun yararı gözetilerek objektif ve tarafsız basın olma özelliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.dedi

 

Başkan TAT, Yerel gazeteciliğin her geçen gün kan kaybettiğini, yeni kurallar ve kararlarla da ciddi gelir kayıpları yaşadığı ve yayıncılığın internet ortamına kaydığı bu günlerde, Arsuz’da Yerel basının güçlü olması demek seslerimizin, sorunlarımızın duyurulması bakımından son derece önemli olduğu gerçeğinden hareketle sizleri yerel basına abone olmaya olmaya davet ediyorum. dedi.

 

 

Arsuz’u tanıtmak amacıyla hareket eden başta İlçe kaymakamımız Musa Sarı beyefendiye Belediye Başkanımız Doktor Asaf Güven ile  Arsuz Turizm ve Kültür Derneğinin çalışmalarından dolayı takdir ederken 

Arsuz için yapılacak çalışmaların ardı arkası kesilmeyeceğinin bilinci ile Tüm Sivil Kuruluşlarının işbirliği ile Arsuz’a değer katmak bizlere düşen bir görev olmalıdır. Tüm Sivil Toplum Örgütlerine Sesleniyorum Arsuz için bir araya gelmeli ortak hareket etmeliyiz. Dedi.

 

Arsuz Belediye Başkanı Dr Asaf GÜVEN, ilçemizin gelişimi için çaba sarf eden Gazeteci dostlarımızla beraber bir araya gelmekten onur duyduğunu ifade ederken Hizmetlerimizin halka ulaşması açısından önemli bir köprü görevi üstelenerek sorumluluklarını yerine getiren cemiyetimiz ile beraber Arsuz’u hak ettiği yere taşımaya söz veriyorum dedi.

 

Başkan Güven,son günlerde özellikle sosyal medya’da gündem olan Suriyelilerin plaj kullanımı hakkında da ilçemizde huzur ve güvenliği ile Turizm’e güven vermek amacıyla belediye olarak çalışmalarımızın aralıksız devam ettiğinin altını çizdi.

 

 

Dayanışma kahvaltısı gazeteci dostu insanların sohbeti ile son buldu.

 

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :  

Tümü