site üstü

ARSUZ KAYMAKAMI MUSA SARI’'DAN BAYRAM ZİYARETLERİ

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı

23:42:00 | 2021-05-16

haber üstü

Ramazan Bayramı olması münasebetiyle Arsuz Kaymakamı Musa Sarı bir dizi ziyaretlerde bulunarak polisimiz, askerimiz ve şehit ailelerinin bayramını kutladı.

Kaymakam Musa Sarı ilk olarak, Çetillik Mahallesinde ikamet eden, 1994 yılında Diyarbakır ili Ergani ilçesinde şehit olan Zeynettin Özalp ‘ın ailesini ziyaret etti.

Aile ile yapılan sohbetin ardından İlçe Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve 112 istasyonunda görevli nöbetçi personel ile bayramlaşma gerçekleştirildi.

Kaymakam Sarı ziyarette şehit ailelerimizin baş tacı olduğunu, her zaman yanlarında olduklarını, her fırsatta ziyaret edip birlikte olma gayreti içerisinde olduklarını, planlı bir şekilde bu bayramlarda da pandemi tedbirleri alınarak tüm şehit ailelerimize şahsı, emniyet, jandarma personellerince ziyaretin yapıldığını belirtti. Diğer kurum personeli ile yapılan bayramlaşma ve sohbet esnasında personelin sorunları yerinde dinleyen ve çalışmalarında kolaylıklar dileyelim SARI, bayramda Arsuz’da fedakarca görevlerinin başında olan kolluk görevlilerine, sağlık personellerine, vefa destek ekibine, tüm kurumların personellerine ve gönüllü STK’lara pandemi sürecinde göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı şahsı ve ilçe adına teşekkür etti.

Şehit aileleri ve kurum personelleri de ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Sarı’ya teşekkür edip memnuniyetlerini ifade ettiler.

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :  

Tümü