site üstü

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Çöp Konteynerleri Yenileri İle Değiştiriliyor

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı

02:45:50 | 2020-05-07

haber üstü

İskenderun Belediyesi, ilçe genelinde uzun süredir kullanımda olan eski ve aşınmış çöp konteynerlerini yenileri ile değiştirmeye devam ediyor.

Çeşitli nedenlerle zarar görmüş ya da çevreye koku yayan ve görüntü kirliliğine neden olan eski galvaniz çöp konteynerleri yeni konteynerler ile değiştiriliyor.

Daha temiz bir İskenderun için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Amacımız temiz bir İskenderun oluşturmak ve halk sağlığını en iyi şekilde korumaktır. Her gün temizlik ekiplerimiz düzenli olarak çöpleri toplamaktadır. İskenderun her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır. Bizlerde üzerimize düşen sorumluluk gereği tertemiz bir İskenderun hedefiyle çıktığımız bu hizmet yolunda durmadan, yorulmadan hizmetlerimize devam edeceğiz ”dedi.

Çevreye Ve İnsan Sağlığına Büyük Önem Veriyoruz

Belediye Başkanı Tosyalı,” Çevreye insan sağlığına büyük önem veriyoruz. Hemşerilerimizin sağlıklı ve güzel bir çevre içerisinde yaşamlarını sürdürebilmeleri adına gece gündüz demeden temizlik ekiplerimiz daha temiz bir İskenderun için çalışıyor. Temizlik hizmetlerinde kullanılan bu çöp konteynerinin temiz olması son derece önemli. Kent genelinde tespit edilen eski ve yıpranmış konteynerlerin yenisi ile değiştirilmesi devam edecek” şeklinde konuştu.

 

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :   Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Çöp Konteynerleri Yenileri İle Değiştiriliyor

Tümü