site üstü

Selin Sümbültepe, Baba Evinde İlk Konserini Verdi

Arsuz’da Mira Cafe Bar’da sahne alan Selin Sümbültepe, Baba evinde hayranları ile buluştu.

15:55:51 | 2018-10-27

haber üstü

 

İskenderunlu söz yazarı ve şarkıcı Selin Sümbültepe Baba evinde verdiği İlk Konserle Sevenleriyle Buluştu.

Berrak ve güçlü vokali ile bağımsız müziğin başarılı isimlerinden İskenderunlu söz yazarı ve şarkıcı Selin Sümbültepe, Arsuz Mira Cade Bar’da müzikseverler ile buluştuğu konserde yoğun ilgi gördü.

Pek çok kişinin diline dolanan ve dinlemesine doyum olmayan ‘Renk Vermez Sana’ isimli parçasıyla Sofar'ın en çok dikkat çeken isimlerinden birisi olan, klasik müzik eğitiminin yanı sıra birçok farklı sahnede şarkı söyleyen Sümbültepe; 10 yıl boyunca 500'den fazla müzisyen ile yaklaşık 2.500 performans düzenlemiş, 2014-2018 yılları arasında yayınlanmış 26 tane modern caz albümüne katkıda bulunmuş ve ortalama 125.000 seyirciyi sanatçılarla buluşturmuş deneyimli işletmeci Turgay Demiryürek’in kurmuş olduğu Mito Production aracılığıyla İskenderun’da sevenleriyle buluştu.

Temiz ve saf sesi ile ‘Su gibi akıp giden sesli kadın’ olarak bilinen Sümbültepe,  Mito Production farkıyla Arsuz Mira Cafe Bar’da verdiği konserle dinleyenleri hem yıllar öncesine götürdü, hem de dinleyenlerinin aklında iz bırakacak bir geceye imza attı.

Selin Sümbültepe verdiği muhteşem konserde performansı ve güzel sesiyle dinleyenleri mest ederek seyircilerin beğenisini kazandı.

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :   Selin Sümbültepe arsuz konser arsuz mira cafe

Tümü